Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Informacje dla osób rejestrujących się w urzędzie pracy po zatrudnieniu w krajach UE
Terminarz wypłacania świadczeń

Informacje dla osób rejestrujących się w urzędzie pracy po zatrudnieniu w krajach UE

logo DWUP

Uprzejmie informujemy, że Wydział Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Wałbrzychu przyjmuje oraz rozpatruje wszystkie wnioski z terenu województwa dolnośląskiego dotyczące ustalenia prawa do zasiłku dla bezrobotnych na zasadach określonych przepisami o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego państw członkowskich Unii Europejskiej.

 

 

Wydział Koordynacji Systemów Zabezpieczenia w Wałbrzychu, ul. Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych

jest do Państwa dyspozycji w następującym składzie:

  • Magdalena Ślusarz-Bożkow, tel. (74) 88 66 508, e-mail: magdalena.slusarz@dwup.pl
  • Magdalena Gwiazda, tel. (74) 88 66 511, e-mail: magdalena.gwiazda@dwup.pl
  • Magdalena Kołodziej, tel. (74) 88 66 554 lub 501, e-mail: magdalena.kolodziej@dwup.pl
  • Elżbieta Mąka, tel. (74) 88 66 554 lub 501, e-mail: elzbieta.maka@dwup.pl
  • Karolina Beczek, tel. ( 74 ) 88 66 554 lub 501, e-mail: karolina.beczek@dwup.pl
  • Karolina Chojnowska, tel ( 74 ) 8866513, e-mail: karolina.chojnowska@dwup.pl
  • Ewa Balińska, tel. (74) 88 66 513,
  • Jolanta Kiejna, tel. (74) 88 66 511, e-mail: jolanta.kiejna@dwup.pl
  • Stefania Kowalska, tel. (74) 88 66 554 lub 501, e-mail: stefania.kowalska@dwup.pl
  • Robert Badzioch, tel. (74) 88 66 512, e-mail: robert.badzioch@dwup.pl
  • Lilla Molenda, tel. (74) 88 66 512, e-mail: lilla.molenda@dwup.pl

 

Na stronie http://www.dwup.pl/kszs znajdziecie Państwo pełną informację dot. koordynacji systemów zabezpieczenia, w tym druki niezbędne do pozyskania informacji o ubezpieczeniu na wypadek bezrobocia po zatrudnieniu w krajach UE/EOG.

Strona dodana przez: Radosław Bazylewicz (2018-01-02 09:04:41)
Zredagowana przez: Radosław Bazylewicz (2018-01-02 09:05:53)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.klodzko.pl/strona/informacje-dla-osob-rejestrujacych-sie-w-urzedzie-pracy-po-zatrudnieniu-w-krajach-ue/294