Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Terminarz wypłacania świadczeń

Nasi Doradcy

       Skorzystaj z pomocy doradcy zawodowego jeżeli:

  •     stoisz przed wyborem pierwszej pracy,
  •     straciłeś pracę po wieloletnim zatrudnieniu,
  •     zamierzasz zmienić swój zawód,
  •     planujesz powrócić na rynek pracy,
  •     chcesz wybrać kierunek dalszego kształcenia.

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się do doradcy zawodowego:

     

 

Imię i nazwisko

Miejsce pracy

Kontakt

Agata Doubrawa

PUP Kłodzko pok. 21/1

Tel. 74 865 74 29

e-mail:

a.doubrawa@pup.klodzko.pl

Joanna Wajdzik

PUP Kłodzko pok. 8

Tel. 74 865 74 06

e-mail:

j.wajdzik@pup.klodzko.pl

 

Małgorzata Droździk

PUP Kłodzko pok. 21

Tel. 74 865 74 07

e-mail:

m.drozdzik@pup.klodzko.p

 

Paulina Litkowiec

Filia PUP Bystrzyca Kłodzka pok. 84

Tel. 74 811 60 53

e-mail:

p.litkowiec@pup.klodzko.pl

Ewa Darłak

Filia PUP Bystrzyca Kłodzka pok. 84

Tel. 74 811 60 53

e-mail:

e.darlak@pup.klodzko.pl

Anna Panasewicz

PUP Kłodzko pok. 8

Tel. 74 865 74 06

e-mail:

a.panasewicz@pup.klodzko.pl

Agnieszka Szpak

LPIiK Kudowa-Zdrój

Tel. 74 866 29 66

e-mail:

a.szpak@pup.klodzko.pl

Agnieszka Duszek

Filia PUP Nowa Ruda pok. 3

Tel. 74 873 50 56

e-mail:

a.duszek@pup.klodzko.pl

 

Joanna Sosnowska

Filia PUP Nowa Ruda pok. 4

Tel. 74 873 50 54

e-mail:

j.sosnowska@pup.klodzko.pl

 

 

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-10-04 08:20:34)
Zredagowana przez: Agata Doubrawa (2015-06-10 14:09:57)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.klodzko.pl/strona/nasi-doradcy/152