Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna
Terminarz wypłacania świadczeń

Doposażenie

PRZEDSIĘBIORCY!!!

Ogłaszamy nabór na środki na wsparcie dla przedsiębiorców - doposażenie stanowisk pracy.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku ogłasza nabór wniosków na doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy. W ramach naboru przyjmowane będą wnioski na doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy dla 152 osób bezrobotnych , zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kłodzku. Maksymalna wysokość refundacji doposażenia/wyposażenia jednego stanowiska pracy wynosi 24 000,-zł.
Wyłącznie kompletne wnioski przyjmowane będą od dnia 15 lutego 2017.
roku, do momentu wyczerpania środków przeznaczonych na realizację programu.

Druki wniosków wraz z załącznikami są dostępne na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Kłodzku –www.pup.klodzko.pl w zakładce Dla pracodawców i przedsiębiorców.

Aktualność dodana przez: Marcin Gruszka (2017-02-10 14:23:21) , zredagowana przez: Radosław Bazylewicz (2017-02-10 14:29:01)
Data wydarzenia : 2017-02-10
Data publikacji : 2017-02-10

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.klodzko.pl/wydarzenie/307/doposa%C5%BCenie