Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna
Terminarz wypłacania świadczeń

Spotkanie z agencją pracy

MONTIX, a.s. nám. Osvobození 6, 783 35 Horka nad Moravou IČO: 29447020 DIČ: CZ29447020

web: www.montix.cz

Agencja Pracy MONTIX a.s.

Miejsce wykonywania pracy:

HELLA AUTOTECHNIK NOVA Mohelnice, s.r.o.

Poszukuje 60 osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI

Obowiązki:

- Obsługa maszyn na linii produkcyjnej

- Kontrola jakości powstałych wyrobów.

Wymagania:

- Ukończone 18 lat.

- Umiejętności manualne,

- Umiejętność pracy w zespole.

- Gotowość do pracy na zmiany.

- Dokładność, precyzyjność.

Oferujemy:

- Umowę o prace po okresie próbnym. Później można przejść bezpośrednio

pod pracodawcę (HELLA AUTOTECHNIK NOVA Mohelnice, s.r.o.) –

umowa na stałe.

- Transport z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy Kłodzkiej, Domaszkowa,

Międzylesia

- Możliwość darmowego zakwaterowanie na hotelu.

- Wynagrodzenie miesięczne 16.000-18.000 Kč + premia według wykonanej

pracy

można zarobić w przeliczeniu 3.500 – 4.000 PLN

- Dotowane śniadania, obiady, kolacje.

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

SPOTKANIE INFORMACYJNE ODBĘDZIE SIĘ W FILII PUP BYSTRZYCA KŁ.

dnia 09.05.2017 godz. 10:00 sala nr 80

osoby zainteresowane proszone są o zapisywanie się u pośredników pracy w pok. 84, 85 i 86

Aktualność dodana przez: Marcin Gruszka (2017-04-25 09:51:13) , zredagowana przez: Grzegorz Rarus (2017-04-28 09:53:19)
Data wydarzenia : 2017-04-25
Data publikacji : 2017-04-25

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.klodzko.pl/wydarzenie/317/spotkanie-z-agencja-pracy