Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna
Terminarz wypłacania świadczeń

Holenderski rynek pracy – warunki pracy i zagrożenia

W związku z działaniami informacyjnymi podejmowanymi przez Ambasadę Królestwa Niderlandów uprzejmie informuję, że Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku we współpracy z Ambasadą, Starostwem powiatowym w Kłodzku oraz Fundacją przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu „La Strada” organizuje szkolenie dla ekspertów
pn. „Holenderski rynek pracy – warunki pracy i zagrożenia”.

Szkolenie przeznaczone jest dla ekspertów, którzy w codziennej swojej pracy mają kontakt z osobami, które planują wyjazd do Holandii w celu podjęcia pracy lub z niej wróciły. Celem szkolenia jest przybliżenie specyfiki holenderskiego rynku pracy i obowiązujących w Holandii przepisów z uwagi na dużą liczbę pracowników sezonowych w Holandii. Ponadto dyskutowane będą zasady bezpiecznej migracji, w tym zagrożenia handlem ludźmi.

Szkolenie odbędzie się w dniu 4 października br. w Starostwie powiatowym w Kłodzku. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem: 74 865 74 08.

Aktualność dodana przez: Marcin Gruszka (2017-09-19 08:44:59)
Data wydarzenia : 2017-09-19
Data publikacji : 2017-09-19

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.klodzko.pl/wydarzenie/348/holenderski-rynek-pracy-%E2%80%93-warunki-pracy-i-zagro%C5%BCenia